Úvodem
Program Pro návštevníky
Pro účinkující
Fotogalerie Press
Kontakty

Milí návštevníci!

Jsme rádi, že jste navštívili naše stránky, a těšíme se, že se s vámi setkáme na našich představeních.

Program se bude konat za každého počasí: hrát se bude buď venku na jevišti, v prostoru před kaplí, nebo v uzavřeném zastřešeném sále bývalého kostela.

Na hrad není možno dojet autem - nejbližší parkoviště je cca 0,5 kilometru od vstupu na hrad, na louce u příjezdové cesty nad Potštejnem (ve výjimečných případech však lze na OÚ dojednat výjimku a dojet až na hrad). Na místě je k dispozici občerstvení a toalety.

Kromě divadelního programu nabízí letovisko Potštejn a jeho okolí široké turistické a sportovní vyžití a četné ubytovací i stravovací služby. Více najdete na obecním webu: www.potstejn.cz, případně na neoficiálním webu: www.potstejn.com.

Hrad Potštejn je veřejnosti přístupný, a to s průvodcem. Podrobnější informace  najdete na: www.hrad-potstejn.cz.

Jako zajímavý zdroj informací o místním kulturním a najmě divadelním dění doporučujeme knihu PĚT DĚJSTVÍ divadelního a společenského života v Potštejně  Ondřeje Sedláčka, která vyšla v červnu 2013, k 5. jubilejní sezóně obnovené OČB Orlice, Potštejn.
Popřípadě knihu Příběh Ochotnicko-čtenářské besedy Orlice v Potštejně, vydáno ke 130. výročí založení OČB Orlice, autor opět Ondřej Sedláček.

Knihy byly vydány s podporou obce Potštejn - lze je objednat přímo tam: www.potstejn.cz, popřípadě jsou dostupné v místním informačním centru.TOPlist Navštivte malebný Potštejn a vychutnejte skvělou divadelní atmosféru!